guvnelik-merkezi-takibi

Haber alma merkezimiz, 7 gün 24 saat esasına göre kendisine bağlı olan müşterilere ait güvenlik panellerinin telefon hattı, GSM ve internet yardımı ile uzaktan elektronik ortamda izlenmesi prensibine göre çalışan T.C. İçişleri Bakanlığının 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun maddeleri uyarınca yapılandırmasını tamamlamış bir kuruluştur. Alarm haber alma ve haber verme merkezimiz mekanda kurulu olan alarm sitemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, sağlık gibi risk oluşturan alarm ve arızaları alarm sisteminin telefon hattı üzerinden merkezimizdeki alıcılara adresli olarak bilgi gösterilmesi esasına göre çalışır.

Herhangi bir alarm durumunda en geç 20 saniye içerisinde merkezimize telefon hatları üzerinden gelen alarm sinyalleri alarm haber alma merkezimize ulaşır. Operatör olaya müdahale eder ve gerekli yerlere bildirerek güvenlik güçlerinin olay mahalline yönlendirilmesini sağlar. Bankalar, fabrikalar, kuyumcular, villalar, oteller, siteler, döviz büroları, mağazalar, çarşılar, ve iş yerleri hizmet verdiğimiz alanlardır.

Alarm Çeşitleri

  • Sağlık Alarmı
  • Yangın Alarmı
  • Gaz Kaçağı Alarmı
  • Su Baskını Alarmı
  • Tehdit Alarmı gibi bir çok standart veya özel alarm izlenebilmektedir.

Alarm Haber Alma İzleme Merkezimiz sistemde oluşabilecek her türlü teknik arıza, afet gibi durumlara karşı yedekleme üniteleri, UPS cihazları yedek personeli ile ikinci bir merkezi devreye alabilecek kapasiteye sahip bulunmaktadır. Aboneye bilgi ve raporlar periyodik olarak günlük, haftalık ya da aylık ulaştırılır. Alarm merkezimizin size sunduğu imkanlar bunlarla sınırlı değildir.