site-guvenligi-blog-b

Site, Rezidans, İş Merkezi ve Konut Güvenlik Hizmeti: Site arazilerinin giriş ve çıkışlarının devamlı kontrol altında tutulması, site-konut arazilerinin içerisinde sürekli devriye yapılması, istenmeyen noktalara ulaşımın engellenmesi, yaşam alanı içerisinde ikamet edenlerin, misafirlerin, konutların güvenliğinin sağlanmasıdır.

Alanında yetkin, uzman ve deneyimli personelleri , güvenliğini sağlamak istediğiniz site, özel konut, apartman gibi yaşam alanlarının ve çevresinin güvenlik fizibilitesini yapmaktadırlar. Olası güvenlik açıklarını tespit ederek rapor haline getirmekte , müşterilerimizin de  fikirlerini alarak, kontrolün güçlendirilmesi gereken alanları tespit etmektedirler.

Güvenlik hizmetimizin başlamasıyla birlikte güvenlik personellerimiz Site / Bina içi ve dışı kamera sistemleriyle, yaşanılan alanı 7/24 gözlemlerler. Huzurlu ve güvenli bir hayat sürebilmeniz adına olası yangın, hırsızlık, terör, çocuk kaçırma vb. eylemlere karşı gerekli tüm önlemleri almaktadırlar.

Kimlik kontrolü yaparak sitenize yabancı kişilerin girmesine engel olurlar. Sizlerle bağlantıya geçmeden yaşam alanınıza bilginiz haricinde herhangi bir kişinin girmesine izin vermezler. Sitenizdeki araç plakalarını kaydeder, yabancı plakalı araçların siteye girişine müsaade etmezler. Gece ve gündüz devriye gezerek geniş alanlarda kontrolünü  sağlarlar. Sitenizde özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan personellerimiz belli aralıklarla mesleki eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Furkan Güvenliğin özverili ve yetkin güvenlik görevlileri ile yaşam alanınızda huzurlu ve güven dolu vakit geçirebilirsiniz.

Furkan Güvenlik, olarak projemizde çalışan tüm personellerimiz  firmamızın DENETLEME VE DEĞERLENDİRME birimi tarafından değişik gün ve zamanlarda, habersiz ve sürekli olarak denetlenmekte , sonuç raporu müşterimize  mail ile bildirilmektedir.